Prekių katalogas

Apie mus

 • A. Meškausko įmonė įkurta 1995 metais. Nuo pirmos įkūrimo dienos veiklą vykdome Panevėžyje Ramygalos g 139.

  Įmonės veikla – sodo ir miško technikos prekyba ir techninis aptarnavimas. Esame oficialūs prekinių ženklų „ Husqvarna“, „Jonsered“, McCulloch“, „Gardena“ prekybos atstovai Lietuvoje. Mūsų siūlomas platus prekių asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią produktą: grandininį pjūklą, vejapjovę, krūmapjovę, gyvatvorių žirkles, lapų pūtiką, kultivatorių, sniego valytuvą, traktoriuką ar net asmeninį sodininką - robotą vejapjovę Husqvarna Automower, kuris gali dirbti visą parą, kiekvieną dieną, o Jūs galėsite džiaugtis gražiai žaliuojančia veja.

  Mūsų parduotuvėje - servise visada galėsite įsigyti originalias atsargines dalis, eksploatacines medžiagas, apsaugos priemones. Įsigyjant produktus visada suteikiame garantiją. Teisingai eksploatuojant techniką, pirkėjas garantinį prekės laikotarpį gali būti visiškai ramus. Sugedus technikai, visada ja pasirūpins mūsų, turintys ilgametę technikos remonto patirtį, serviso specialistai. Atliekame ir pogarantinį remontą bei techninę profilaktiką.

  Patirtis mus išmokė įsiklausyti į klientų nuomonę. Mes esame tikri, kad Jus domina nepriekaištingos technikos eksploatacinės savybės, puikūs rezultatai ir patogus darbas. Tuo siūlomi gaminiai ir išsiskiria, nežiūrint kokį darbą dirbate.

  Mūsų įmonės kokybiško darbo ir patirties rezultatas – tai pastovūs, pasitikintys mumis klientai. Mes tikime savo klientų pasirinkimo sėkme ir esame dėkingi už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą.

  Jau 26 metus dirbame Jums!