Prekių katalogas

Sodo kalendorius – darbų, kuriuos reikia atlikti jūsų sode, kontrolinis sąrašas

2021.04.07

Sode visada yra ką veikti. Tačiau kada geriausias laikas atlikti tam tikrus darbus? Šiame mūsų sodo kalendoriuje rasite geriausius patarimus, į kokius darbus turite koncentruotis kiekvieną mėnesį.

Pavasariniai vejos darbai: ekspertai pataria, kaip atsikratyti pelėsio ir kurmių

2021.04.06

Šalčio ir sniego nepagailėjusi žiema tapo rimtu išbandymu vejai. Ekspertai atkreipia dėmesį, kad šiemet svarbu pernelyg neskubėti žadinti vejos ir skirti jai kiek daugiau dėmesio, kad ji želtų sveika ir tanki.

Kaip įrengti savo „Husqvarna“ robotą vejapjovę

2021.03.19

Naudoti „Husqvarna" Automower® labai paprasta, tai pajusite patys. Čia pateikiamas vadovas, kaip lengvai instaliuoti „Husqvarna“ robotą vejapjovę.

Klaidos renkantis ir naudojant benzininius pjūklus

2021.03.07

Medžius ar jų šakas išlaužęs gausus sniegas bei artėjantis kalendorinis pavasaris primena, kad netrukus prasidės aktyvus medžių genėjimo ir kitų sodo darbų metas. Jiems atlikti vis daugiau sodybų ar individualių namų savininkų pasitelkia grandininius pjūklus.

Ekspertai pastebi, kad nors šie įrankiai naudojami ne vienerius metus, kartu su darbo patirtimi iš kartos į kartą yra perduodamos ir klaidos, rašoma pranešime. „Grandininiai pjūklai mūsų šalyje yra vieni iš populiariausių namų įrankių, tačiau tinkamai juos prižiūrėti ir jais naudotis sugeba ne kiekvienas. Kasmet tenka susidurti su situacijomis, kai žmonės kaltina gaminį, o iš tikrųjų jis netinkamai naudojamas arba ne tam darbui skirtas – juk ir su dantų šepetuku kambario neišplausi. Pasitaiko atvejų, kai apie savo saugumą darbuojantis su grandininiais pjūklais pagalvojama po fakto – žmonės ateina įsigyti apsauginių kelnių jau susižeidę koją. Grandininiai pjūklai yra galingi įrankiai ir klaidas atleidžia sunkiai, todėl reikia mokėti juos prižiūrėti, o dirbant pasitelkti visas būtinas saugumo priemones“, – sako „Husqvarna“ sodo technikos ekspertas Giedrius Momgaudis.
 

Vebinaras svajojantiems apie robotą vejapjovę: kaip ir už kiek

2020.11.08

Vebinaras svajojantiems apie robotą vejapjovę: kaip ir už kiek

Viešųjų erdvių priežiūra vis dažniau rūpinasi robotai: kodėl?

2020.11.08

Jei prieš keletą metų dvaro parke ar miesto skvere pamatytas veją prižiūrintis robotas vejapjovė priminė mokslinės fantastikos filmą, tai šiandien šie inovatyvūs ratuoti pagalbininkai vis mažiau ką stebina. Atradę vietą privačiose valdose, jie skinasi kelia ir į viešąsias žaliąsias erdves. Ne tik dėl tvarumo, ekologijos, tylos ir estetikos. Robotai vejapjovės sėkmingai perima žmonių funkcijas ten, kur žmogui dėl vienokių ar kitokių priežasčių dirbti sudėtinga ar net pavojinga.

Ar akumuliatorinė sodo technika prilygsta benzininei? Vartotojų bandymas

2020.04.15

Naujos technologijos sparčiai skinasi kelią įvairiose srityse, neaplenkdamos ir sodo priežiūros technikos. Pastaraisiais metais ėmė augti robotų – vejapjovių, galinčių prižiūrėti veją beveik be žmogaus įsikišimo, populiarumas, o benzininius ir elektrinius prietaisus, sparčiai keičia naujos kartos akumuliatoriniai sodo technikos gaminiai.

HUSQVARNA akumuliatoriniai gaminiai. Įjunkite. Įjunkite maitinimą.

2020.04.15

HUSQVARNA akumuliatorinių gaminių serija sukurta, kad užtikrintų galią ir intuityvų dizainą, kurio tikitės ir reikalaujate iš šio pavadinimo gaminių. Jie užtikrina bet kokio darbo komfortą ir pajėgumą – tiek naudojant retkarčiais, tiek atliekant kasdienius darbus.

Aukšto slėgio plovyklos

2020.04.14

Kuri aukšto slėgio plovykla man tinka labiausiai?

Pavasariniai darbai kieme, kuriuos atlikti reikia jau dabar

2020.03.16

Esame priversti sulėtinti gyvenimo tempą, tačiau tai reiškia, kad daugiau laiko galime praleisti namuose: pabūti ir pabendrauti su šeimos nariais, kartu nudirbti pavasarinius darbus kieme, kuriems oro sąlygos šiuo metu ypač palankios. Darbuodamiesi nuosavo namo kieme ne tik saugiai, nesukeldami pavojaus nei savo, nei aplinkinių sveikatai, įkvėpsime gryno oro, pajudėsime, bet ir paruošime savo kiemą šiltajam sezonui. Tad kokius darbus kieme atlikti galima jau dabar ir kokius įrankius tam pasirinkti.

  • Prenumeruok

    Socialiniai tinklai, Informacija