Vebinaras svajojantiems apie robotą vejapjovę: kaip ir už kiek

Vebinaras svajojantiems apie robotą vejapjovę: kaip ir už kiek

Viešųjų erdvių priežiūra vis dažniau rūpinasi robotai: kodėl?

Jei prieš keletą metų dvaro parke ar miesto skvere pamatytas veją prižiūrintis robotas vejapjovė priminė mokslinės fantastikos filmą, tai šiandien šie inovatyvūs ratuoti pagalbininkai vis mažiau ką stebina. Atradę vietą privačiose valdose, jie skinasi kelia ir į viešąsias žaliąsias erdves. Ne tik dėl tvarumo, ekologijos, tylos ir estetikos. Robotai vejapjovės sėkmingai perima žmonių funkcijas ten, kur žmogui dėl vienokių ar kitokių priežasčių dirbti sudėtinga ar net pavojinga.

Ar akumuliatorinė sodo technika prilygsta benzininei? Vartotojų bandymas

2020.04.15

Naujos technologijos sparčiai skinasi kelią įvairiose srityse, neaplenkdamos ir sodo priežiūros technikos. Pastaraisiais metais ėmė augti robotų – vejapjovių, galinčių prižiūrėti veją beveik be žmogaus įsikišimo, populiarumas, o benzininius ir elektrinius prietaisus, sparčiai keičia naujos kartos akumuliatoriniai sodo technikos gaminiai.

HUSQVARNA akumuliatoriniai gaminiai. Įjunkite. Įjunkite maitinimą.

2020.04.15

HUSQVARNA akumuliatorinių gaminių serija sukurta, kad užtikrintų galią ir intuityvų dizainą, kurio tikitės ir reikalaujate iš šio pavadinimo gaminių. Jie užtikrina bet kokio darbo komfortą ir pajėgumą – tiek naudojant retkarčiais, tiek atliekant kasdienius darbus.

Aukšto slėgio plovyklos

2020.04.14

Kuri aukšto slėgio plovykla man tinka labiausiai?

Pavasariniai darbai kieme, kuriuos atlikti reikia jau dabar

2020.03.16

Esame priversti sulėtinti gyvenimo tempą, tačiau tai reiškia, kad daugiau laiko galime praleisti namuose: pabūti ir pabendrauti su šeimos nariais, kartu nudirbti pavasarinius darbus kieme, kuriems oro sąlygos šiuo metu ypač palankios. Darbuodamiesi nuosavo namo kieme ne tik saugiai, nesukeldami pavojaus nei savo, nei aplinkinių sveikatai, įkvėpsime gryno oro, pajudėsime, bet ir paruošime savo kiemą šiltajam sezonui. Tad kokius darbus kieme atlikti galima jau dabar ir kokius įrankius tam pasirinkti.