Prekių katalogas

HUSQVARNA akumuliatoriniai gaminiai. Įjunkite. Įjunkite maitinimą.

 • HUSQVARNA akumuliatoriniai gaminiai. Įjunkite. Įjunkite maitinimą.

  2020.04.15

  HUSQVARNA akumuliatorinių gaminių serija sukurta, kad užtikrintų galią ir intuityvų dizainą, kurio tikitės ir reikalaujate iš šio pavadinimo gaminių. Jie užtikrina bet kokio darbo komfortą ir pajėgumą – tiek naudojant retkarčiais, tiek atliekant kasdienius darbus.

   

  Vienas akumuliatorius tinka viskam*

   

  Greitai perdėkite tą patį akumuliatorių į žoliapjovę, pūstuvą, grandininį pjūklą, gyvatvorių žirkles ir dirbkite toliau.

  * Akumuliatoriniuose grandininiuose pjūkluose visuomet naudojama BLi20/BLi200

   

  Jokių išmetamųjų teršalų Mažesnis triukšmas.

   

  „Husqvarna“ akumuliatoriumi varomi varikliai suteikia benzininių variklių našumą be kenksmingų išmetamųjų dujų ir nenaudojant degalų.

   

  Patogu naudoti

   

  Visus serijos gaminius paprasta naudoti, jie yra lengvi ir sukurti taip, kad būtų patogu naudoti ir našiai dirbti.

   

  Tylus darbas. Puikūs rezultatai.

   

  Naudodami akumuliatoriumi varomus įrenginius įvertinsite ne tik tai, kad nėra tiesioginių išmetamųjų teršalų ir reikalinga minimali priežiūra,

  bet ir ryškų skirtumą su benzininiais, nes dirbsite su beveik begarsiais varikliais.

  Mūsų akumuliatoriniai gaminiai yra itin tylūs: triukšmo lygis yra iki 13 dB(A) žemesnis nei benzinu varomų įrenginių.

   

  Mūsų akumuliatoriai. Užtikrina jūsų darbo našumą.

   

  HUSQVARNA akumuliatoriai ir krovikliai sukurti taip, kad suteiktų maksimalų lankstumą, patogumą ir našumą.

  O platus pasirinkimas nuo trumpiems darbams skirtų iki kuprinėje nešiojamų akumuliatorių, skirtų darbui visą dieną, leidžia išsirinkti tinkamiausią darbui įrenginį.

   

  Akumuliatorinės krūmapjovės

   

  HUSQVARNA akumuliatorinės krūmapjovės yra galingos, lengvos ir gerai subalansuotos. Galėsite greitai pasirūpinti, kad namuose esantys krūmai atrodytų kuo gražiau: formuokite juos pagal savo planus.

  Produktai pritaikyti profesionaliems krūmų formavimo darbams, tačiau tokie paprasti naudoti įrenginiai tiks ir nuosavų namų savininkams. Gaminiai yra ilgaamžiai, o akumuliatorių galite apsaugoti naudodami savE™ funkciją. Tačiau taupumo režimas dar nereiškia, kad darbus atliksite neefektyviai: priešingai – su šiomis akumuliatorinėmis krūmapjovėmis darbų efektyvumas prilygs benzininiams įrenginiams.

  Šie prietaisai beveik nereikalauja priežiūros, o kad naudoti būtų saugu, juose yra sumontuotas ir apsauginis skydas. Mums svarbu, kad galėtumėte dirbti profesionaliai, patogiai ir saugiai.

  Akumuliatorinės krūmapjovės garantuoja darbo komfortą: jose sumontuoti bešepetėliai varikliai, kurių sukimo momento pakanka žolės pjovimo peiliams, o rankenėlės išdėstytos taip, kad dirbti būtų patogiausia. Krūmapjovės galvutė gali suktis dvejomis kryptimis, o tai užtikrina puikius pjovimo rezultatus. Laikymo patogumui sukurtos komfortabilios, aukštos rankenos, kurios taip pat pagerina žoliapjovės valdymą nuolydžiuose.

  HUSQVARNA siūlo jums pasirinkti profesionalias krūmapjoves, kurias lengvai galite naudoti dažniems darbams. Pasirūpinkite savo žaliosiomis erdvėmis su mūsų gaminiais.

   

  Akumuliatorinės žoliapjovės

   

  Mūsų akumuliatorinės žoliapjovės yra lengvos ir puikiai subalansuotos, todėl jas lengva naudoti. Rinkitės jas, prireikus lygiai ir profesionaliai nupjauti žolę.

  Šiomis žoliapjovėmis itin paprasta naudotis, nes jose įdiegta intuityvioji klaviatūra ir sparčiojo paleidimo funkcija. Greitai galėsite parinkti, kaip norite, kad žoliapjovė veiktų: įprastai ar su SavE™ funkcija, kuri kiek labiau taupo akumuliatorių ir leidžia dirbti ilgiau. Su kiekvienu režimu galėsite pasiekti lygiai tokių pačių efektyvių rezultatų.

  Mums itin svarbu, kad prietaisais būtų galima patogiai naudotis. Dėl šios priežasties akumuliatorinės žoliapjovės turi reguliuojamą priekinę rankeną. Be to visi prietaisai yra itin lengvi, kad nepavargtų rankos, o ilgį galėsite pareguliuoti patogiam darbui.

  Akumuliatoriniai gaminiai itin patogūs tiems, kurie nori be triukšmo sutvarkyti savo žaliąjį plotą nekliūnant už laidų. Beje, išsikrovus vienam akumuliatoriui, galite jo vietoje įdėti kitą ir toliau tęsti pradėtus darbus.

  HUSQVARNA rankinės žoliapjonės puikiai tinka vejos ar kitų plotų kraštų formavimui, kai jie per daug apauga žole. Pasirinkite jums patogų gaminį, kad veja būtų be priekaištų!

   

  Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės

   

  Lengvas ir tylias akumuliatorines gyvatvorių žirkles paprasta ir patogu naudoti pjaunant tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

  Tyliai veikiantis ličio jonų akumuliatorius užtikrina, kad galėsite ilgai naudoti įrenginį, o jam išsikrovus – greitai įkrauti. Jei norite dar pratęsti gyvatvorės ilgaamžiškumą, rekomenduojame įjungti savE™ režimą, kuris taupo akumuliatoriaus galią, bet užtikrina profesionalius gyvatvorės ruošimo rezultatus.

  Šie rezultatai pasiekiami naudojant bešepetį variklį, kuris išlaiko tą patį sukimo momentą, kad būtų kerpama kuo efektyviau. Šioms žirklėms taip pat pritaikyta patvari pavarų dėžė, dėl kurios gaminys neperkaista. Naudodamiesi žirklėmis lengvai pasieksite net ir kiek atokesnes vietas, nes prietaisas yra itin manevringas.

  Naudoti akumuliatorines gyvatvorių žirkles patogu ir todėl, kad jums netrukdys iš paskos besivelkantys laidai, o oras išliks švarus, nes šie prietaisai nesukuria jokios kenksmingos emisijos. Žirklės yra lengvos, bet ir ergonomiško dizaino, kuris leidžia jomis komfortabiliai naudotis.

  Žirklės taip pat turi intuityvią klaviatūrą, kurioje galite matyti visas komandas. Pasirinkite profesionalią gyvatvorių priežiūrą su HUSQVARNA.

   

  Akumuliatoriniai grandininiai pjūklai

   

  HUSQVARNA akumuliatoriniai grandininiai pjūklai yra pakankamai galingi, bet nekelia triukšmo ir neišmeta dujų, todėl tinka naudojimui gyvenamuosiuose kvartaluose.

  Tylų pjūklo veikimą užtikrina jame įmontuotas ličio jonų akumuliatorius. Šis prietaisas įkraunamas itin greitai, krauti jį galima daugybę kartų ir dėl to nesutrumpėja jo veikimo laikas. Norintiems dirbti su neišsikrovusiu pjūklo akumuliatoriumi dar ilgiau, rekomenduojame įjunkti savE™ režimą.

  Pjūklams įmontuotas bešepetis variklis, kuris padeda užtikrinti didesnį produktyvumą. Dėl šio variklio galėsite patikimai dirbti pjūklu, nekeldami daug triukšmo. Patogu ir tai, kad pjūklas neturi jokių laidų, todėl prireikus pjauti medį, nereikės aplink dairytis ieškant rozetės ar laidų prailgintuvo.

  Šie akumuliatoriniai grandininiai pjūklai yra itin patogūs naudoti: juose yra atverčiamas bakelio snapelis, kad galėtumėte kuo greičiau papildyti alyvą, jei ji baigėsi. Taip pat pasirinkite norimą komandą, naudodami intuityviąją klaviatūrą. Kai kurie pjūklai taip pat turi ir rankų apsaugą, kad galėtumėte saugiai tęsti savo darbą.

  Pasirinkite šiuos grandinius pjūklus tyliam darbui, o jei turite kitų, HUSQVARNA akumuliatorinių gaminių, galėsite jų akumuliatorius sukeisti šiems pasibaigus.

   

  Akumuliatorinės aukštapjovės

   

  Naujosios HUSQVARNA akumuliatorinės aukštapjovės, skirtos profesionaliems medžių prižiūrėtojams, leidžia atlikti darbus lanksčiau ir našiau, palyginus su atitinkamais benzininiais įrenginiais.

  Našumą padeda užtikrinti į aukštapjovę įmontuotas ličio jonų akumuliatorius. Šis prietaisas yra itin ilgaamžis, o jo veikimą dar galėsite pratęsti naudodami savE™ funkciją. Beje, jei turite kitų akumuliatorinių gaminių iš HUSQVARNA, galite sukeisti jų akumuliatorius: tiesiog pakeiskite išsikrovusį veikiančiu ir dirbkite toliau!

  Aukštapjovės variklis yra be šepetėlių: tai reiškia, kad jis yra net 25 procentais našesnis nei standartinis variklis. Taigi, akumuliatorinės aukštapjovės su tokio tipo varikliu sugeba atlikti užduotis efektyviai ir neišskiria teršalų į orą.

  Šiuos gaminius taip pat itin patogu naudoti: aukštapjovės turi iki 5 m prailgėjantį kotą, kuris leidžia pasiekti gana aukštai esančias šakas ir greitai jas nupjauti. Naudodami prietaisą mažiau pavargsite, nes joms sumontuotos ergonomiškos rankenos, o galinė apsauga neleidžia jums susižeisti.

  Aukštapjovės taip pat nereikalauja daug priežiūros, todėl daugiau dėmesio galėsite skirti savo darbui, o ne eksploatacinių išlaidų skaičiavimui.

   

  Akumuliatoriniai pūstuvai

   

  HUSQVARNA akumuliatorinis pūstuvas yra ypač lengvas ir gerai subalansuoto dizaino: pasinaudokite juo pūsdami lapus nuo savo kiemo.

  Pūstuvai pritaikyti patogiam, kad ir kasdieniniam naudojimui: jie turi ergonomišką rankeną, kuria galėsite iš karto pakreipti įrenginį reikiama linkme. Mažas svoris užtikrina, kad nepavargtumėte jo laikyti, jei turite išvalyti kiek didesnę erdvę. Galite pasirinkti ir prietaisus, turinčius nenutrūkstamo darbo pavarą, dėl kurios galėsite efektyviai pabaigti savo darbą.

  Šiuos funkcionalumus užtikrina greitai įkraunamas ir ilgaamžis ličio jonų akumuliatorius ir bešepetis variklis. Pastarasis turi optimalų sukimo momentų ir svorio santykį, kuris padidina pūstuvo patikimumą. Veikdamos kartu, šios dalys sukuria tylaus ir efektyvaus darbo sąlygas.

  Akumuliatorinis pūstuvas turi kelis režimus: pastovų ir turbo. Pirmasis režimas padės itin greitai nupūsti pasitaikiusias šiukšles ar lapus ant kelio, o turbo – suteiks daugiau galios jūsų pūstuvui ir paspartins visą procesą. Šiuos režimus itin paprastai pasirinksite naudodami intuityviąją klaviatūrą.

  Tyliai veikiantis prietaisas padės jums pasirūpinti, kad ant kelio nebūtų jokių lapų. Lai jūsų kiemas būna švarus beveik be jokių pastangų!

   

  Akumuliatorinė vejapjovė

   

  Akumuliatorinę vejapjovę verta įsigyti tiems, kurie ketina rūpintis sodu, esančiu gyvenamajame kvartale. Tyliai veikiantis gaminys padės pasirūpinti vejos grožiu: tai užtikrina įvairios vejapjovės ypatybės. Pavyzdžiui, naudodamiesi prietaisu galėsite patys reguliuoti pjovimo aukštį.

  SavE™ režimą, galėsite dar pailginti veikimo laiką, pasiekdami lygiai tokius pat gerus rezultatus. Tai pasiekiama naudojant ličio jonų akumuliatorių: dėl jo akumuliatoriniai gaminiai efektyvumu gali būti lyginami su benzininiais.

  Pasirinkite vejapjovę, kuri geriausiai atitinka jūsų tylaus darbo poreikius. Reguliuokite veikimo greitį, lengviau valdykite žolės pjovimą ir vejos formavimą nekliūdami už nereikalingų laidų. Prireikus, lengvai padėkite vejapjovę į sandėlį ar garažą ir prireikus – vėl išimkite.

   

  Akumuliatorinis traktoriukas

   

  Akumuliatoriumi varomas vejos traktoriukas užtikrina visą HUSQVARNA traktoriukų komfortą ir našumą, tačiau daro tai tyliai, netrukdydamas kaimynams. Šis akumuliatorinis traktoriukas – tikras išgelbėjimas dirbantiems gyvenamuosiuose kvartaluose.

  Tylų gaminio veikimą užtikrina aukštos kokybės ličio jonų akumuliatorius. Šie akumuliatoriai ne tik gali būti greitai įkrauti, bet ir ilgiau veikia nei įprasti prietaisai. Dėl akumuliatoriaus sandaros, jie taip pat yra gana lengvi. Pats traktoriukas taip pat nėra sunkus: valydami galėsite jį tiesiog paversti.

  Šiuos traktoriukus paprasta vairuoti: jiems sumontuotas lankstinis vairavimo mechanizmas dėl kurio manevravimas tampa dar paprastesnis. Keturi dideli ratai (iš kurių varomieji yra galiniai) užtikrina nuolatinį, tvirtą sukibimą su keliu, kad galėtumėte dirbti net ant šlaito.

  Akumuliatorinis traktoriukas turi priekyje montuojamą pjovimo agregatą, kuris palengvina žolės pasiekimą po krūmais, užtikrina geresnį matomumą. Pastarąjį veiksnį papildo ir tai, kad šiuose traktoriukuose vairuotojo padėtis yra kiek aukščiau, o variklis montuojamas gale, todėl netrukdo matyti.

  Pasirinkite šiuos traktoriukus, jei reikia nuolat rūpintis savo veja ir norite praktiško ir tyliai veikiančio prietaiso.

   

  Akumuliatoriniai skarifikatoriai

   

  Husqvarna akumuliatoriniai skarifikatoriai yra kompaktiški ir galingi. Gali aeruoti, skarifikuoti ir sugrėbti samanas su dviguba akumuliatorių galia.
   

 • Prenumeruok

  Socialiniai tinklai, Informacija