Prekių katalogas

Kaip įrengti savo „Husqvarna“ robotą vejapjovę

 • Kaip įrengti savo „Husqvarna“ robotą vejapjovę

  2021.03.19

  Naudoti „Husqvarna" Automower® labai paprasta, tai pajusite patys. Čia pateikiamas vadovas, kaip lengvai instaliuoti „Husqvarna“ robotą vejapjovę.

  Iš pradžių pažiūrėkite į savo veją. Siekiant sumažinti įrenginio įstrigimo ar pažeidimo pavojų, iš žolės reikia išrinkti visus akmenis, šakeles, įrankius, žaislus ir panašias kliūtis. Taip pat, jei žolė yra aukštesnė nei dešimt centimetrų, rekomenduojama ją paskutinį kartą nupjauti įprastine žoliapjove.

  1. Įrenkite įkrovimo stotį
  Padėkite įkrovimo stotį ant plokščio paviršiaus pjovimo vietos viduryje, kad aplink būtų šiek tiek laisvos vietos. Įsitikinkite, kad stoties neapšviečia tiesioginiai saulės spinduliai, neaplieja purkštuvai ir stotis yra arti elektros lizdo.

  2. Įkraukite bateriją
  Kai įkrovimo stotis yra savo vietoje, atėjo laikas įkrauti savo robotą vejapjovę. Įdėkite robotą vejapjovę į įkrovimo stotį ir pereikite prie kito etapo. Tuščios baterijos įkrovimas trunka maždaug 80-100 minučių.

  3. Ištieskite kontūro kabelį
  Kontūro kabelis montuojamas palei vejos kraštus, kad būtų nustatytas pjovimo plotas. Kontūro kabelį prie žemės pritvirtinkite specialiais smaigais, kuriuos rasite pakuotėje, kad robotas vejapjovė žinotų, kur pasukti. Kabeliu pažymėkite „salas“ aplink gėlynus ir krūmus, kad robotas vejapjovė į juos neįvažiuotų.

  4. Nutieskite gido kabelį
  Gido kabelio paskirtis - prireikus nurodyti „Husqvarna Automower“® kelią atgal į įkrovimo stotį. Prijunkite vieną jo galą prie stoties ir padėkite kabelį tiesiai išilgai tolimiausios jūsų sodo dalies, kad robotas vejapjovė galėtų jį lengvai rasti. Tuomet kitą kabelio galą prijunkite prie kontūro kabelio jų susikirtimo vietoje. Dabar ir kontūro, ir gido kabeliai yra prijungti prie įkrovimo stoties.

  5. Atsipalaiduokite
  Įjunkite „Husqvarna Automower“®, surinkite savo keturių skaitmenų PIN kodą, sureguliuokite pjovimo aukštį ir nustatykite darbo valandas. Štai ir viskas! Robotas vejapjovė įsikraus iki galo ir išvažiuos iš įkrovimo stoties – šis žingsnis parodo, kada jūs oficialiai paskutinį kartą pjovėte žolę.

 • Prenumeruok

  Socialiniai tinklai, Informacija